×
TUR ENG
KAYÜ Anasayfa
Uluslararası Model Birleşmiş Milletler Konferansı (MUNOS24)

Kayseri Valiliği himayesinde Kayseri Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ve Kapadokya Üniversitesi işbirliğiyle Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi Uluslararası Model Birleşmiş Milletler Konferansı (MUNOS24) düzenlenecektir.

Resmi/özel ortaöğretim kurum öğrencilerimize ve üniversitelerimizin önlisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen konferansın bünyesinde beş üniversitenin akademisyenlerinden oluşan Akademik Bilim ve Danışma Kurulu bulunmaktadır. Projenin sonunda katılımcılara 2 adet uluslararası geçerliliği olan sertifika ve 1 adet katılım belgesi verilecektir. 3-7 Mayıs tarihleri arasında her gün farklı bir üniversite kampüsünde gerçekleştirilecek olan projenin son başvuru tarihi 15 Nisan 2024’tür. Başvurular https://munos24.com/ adresi üzerinden Delege, Delegasyon ve Chairboard olarak alınmaktadır.

Bu konferansta katılımcılarımız temsil ettikleri ülkenin BM elçisi (delegesi) rolünü üstlenir ve BM gündemindeki uluslararası sorunlara çözüm ararlar. Konferansın komitelerini BM’lerin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden oluşmaktadır. Organizasyonda kullanılan dil İngilizce olup katılım ücretlidir. Konferans teması, komiteler, komite konuları ve günlük gündem hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için web sitemizi kullanınız.

🔔Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan 2024

👉🏼 Başvuru ve Detaylı Bilgi için: https://munos24.com/
05 Nisan 2024 Cuma